^LED PLASTIC POOL LUMINAIRE 25W 4000K 2030LM 90° IP68 12V AC/DC -ALBA25NW






- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: ALBA25NW
- EAN: 5208055054725
Περιγραφή
Το φωτιστικό πισίνας LED ALBA25NW παρέχει φωτισμό 25W με ουδέτερο λευκό φως θερμοκρασίας 4000K και φωτεινή ροή 2030lm, για καθαρό και φυσικό φωτισμό στον χώρο της πισίνας σας. Η δέσμη φωτός έχει γωνία 90°, εξασφαλίζοντας ομοιόμορφη κατανομή φωτισμού. Κατασκευασμένο από λευκό πολυκαρβονικό (PC) υλικό υψηλής αντοχής, διαθέτει προστασία IP68 για πλήρη στεγανότητα και βαθμό αντοχής σε μηχανικές κρούσεις IK09. Η διάρκεια ζωής του φτάνει τις 30.000 ώρες, ενώ η ηλεκτρική προστασία είναι κατηγορίας III, ιδανική για ασφαλή χρήση σε υγρά περιβάλλοντα. Λειτουργεί με τάση 12V AC/DC, είναι ενεργειακής κλάσης F και χρησιμοποιεί SMD LED chip για υψηλή απόδοση και ποιότητα φωτισμού. Το προϊόν συνοδεύεται από 2 χρόνια εγγύηση και ανήκει στην οικογένεια POOL, σχεδιασμένη ειδικά για φωτισμό πισίνας. Ιδανικό για όσους θέλουν λειτουργικό, αξιόπιστο και ανθεκτικό φωτισμό πισίνας με φυσικό φωτισμό.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Υλικό (κύριο) | PC- Πολυκαρβονικό |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 90° |
| Οικογένεια | POOL |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| IK- Βαθμός Μηχανικής Κρούσης | IK09 |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙΙ |
| Ισχύς | 25 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP68 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Τάση (Volt) | 12V AC/DC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 2030 lm |



















